Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Madrasser till sjukvården
Referensnummer: RS210395
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod39143112 Madrasser
II.1.4)Kort beskrivning:
Standardmadrass samt behandlingsmadrass till sjukvården i Region Halland.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: