Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou BRODALUMAB
Spisové číslo: 2891/2022
II.1.2)Hlavní kód CPV33652300 Imunosupresiva
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou BRODALUMAB pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: