II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΓΝΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ, ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΑ, ΠΟΛΥΧ/ΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ e-ΕΦΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2022(Φ 5/2022, ΑΡ. ΣΥΣΤ. ΕΣΗΔΗΣ 156099)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων, για την προμήθεια γνησίων και συμβατών αναλωσίμων (μελανοταινιών, μελανιών, γραφιτών και τυμπάνων) για εκτυπωτές, φωτοτυπικά, πολυμηχανήματα, μηχανές γραφείου, ρολόγια παρουσίας, για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής, για το έτος 2022, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (για το κάθε είδος-τμήμα)ΦΓ 5/2022, με αρ. συστ. ΕΣΗΔΗΣ 156099.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 432 dn, μαύρο, σελ. 12.000
Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές¨:OΚΙ Β 432 dn, μαύρο, σελ. 12.000, ποσότητα 600 τμχ
Τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ B 430 μαύρο, σελ. 7.000
Los-Nr.: 19
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ B 430 μαύρο, σελ. 7.000, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 401 dn, μαύρο, σελ. 2.500
Los-Nr.: 20
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 401 dn, μαύρο, σελ. 2.500, ποσότητα 70 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές OKI B 411 dn, μαύρο, σελ. 3.000
Los-Nr.: 21
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές OKI B 411 dn, μαύρο, σελ. 3.000, ποσότητα 50 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές OKI ES 4132 DN μαύρο, σελ. 12.000
Los-Nr.: 22
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές OKI ES 4132 DN, μαύρο, σελ. 12.000, ποσότητα 450 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές OKI B 4400 μαύρο, σελ. 3.000
Los-Nr.: 23
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές OKI B 4400 μαύρο, σελ. 3.000, ποσότητα 16 τμχ.
DRUM για εκτυπωτή OKI B 432 μαύρο σελ. 25.000
Los-Nr.: 54
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 432 μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 300 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 401 dn μαύρο σελ. 25.000
Los-Nr.: 55
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 401dn μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 20 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 411 dn μαύρο σελ. 25.000
Los-Nr.: 56
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 411dn μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 40 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI ES 4132 DN μαύρο σελ. 25.000
Los-Nr.: 58
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI ES 4132DN μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 200 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 4400 μαύρο σελ. 20.000
Los-Nr.: 59
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 4400 μαύρο σελ. 20.000, ποσότητα 8 τμχ
Μελανοταινίες OKI MICROLINE 590/591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000
Los-Nr.: 118
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30192320 Druckerbänder
Προμήθεια μελανοταινιών OKI MICROLINE 590/591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000, ποσότητα 300 τμχ
Μελανοταινίες OKI MICROLINE 5520/5521, 5590/5591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000
Los-Nr.: 119
Προμήθεια μελανοταινιών OKI MICROLINE 5520/5521, 5590/5591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000, ποσότητα 300 τμχ