II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZOZ.ZP.382-2/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141200 Katheter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Zakup cewników.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa przyrządów do anestezji i resuscytacji.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa przyrządów do anestezji i resuscytacji,
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141620 Sanitätspacks
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa zestawów medycznych.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33123200 Elektrokardiografen
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa urządzeń do elektrokardiografii.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa jednorazowego nie chemicznego art. medycznych i hematologicznych.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33199000 Medizinische Kleidung
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa odzieży medycznej.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141310 Spritzen
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa strzykawek.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141220 Kanülen
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa kaniul.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa urządzeń do nakłuwania żył.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141411 Skalpelle und Klingen
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa skalpeli i noży chirurgicznych.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33124131 Reagenzstreifen
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa pasków odczynnikowych.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33661100 Anästhetika
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa środków znieczulających.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33192500 Reagenzgläser
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa probówek.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141110 Verbandsmaterial
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa materiałów opatrunkowych.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa opatrunków.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. dostawa opatrunków.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141112 Heftpflaster
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa plastrów.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141121 Chirurgische Suturen
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa szwów chirurgicznych.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 427396-2022
Polska-Łęczyca: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
2022/S 150-427396
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZOZ.ZP.382-2/22
II.1.2)Główny kod CPV
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
33141200 Cewniki
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie 2
Część nr: 2
33171000 Przyrządy do anestezji i resuscytacji
Zadanie 3
Część nr: 3
Zadanie 4
Część nr: 4
33141620 Zestawy medyczne
Zadanie 5
Część nr: 5
Zadanie 6
Część nr: 6
Zadanie 7
Część nr: 7
33123200 Urządzenia do elektrokardiografii
Zadanie 8
Część nr: 8
Zadanie 9
Część nr: 9
33199000 Odzież medyczna
Zadani 10
Część nr: 10
Zadanie 11
Część nr: 11
33141310 Strzykawki
Zadanie 12
Część nr: 12
33141220 Kaniula
Zadanie 13
Część nr: 13
33141300 Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Zadanie 14
Część nr: 14
33141411 Skalpele i noże chirurgiczne
Zadanie 15
Część nr: 15
33124131 Paski odczynnikowe
Zadanie 16
Część nr: 16
33661100 Środki znieczulające
Zadanie 17
Część nr: 17
33192500 Probówki
Zadanie 18
Część nr: 18
33141110 Opatrunki
Zadanie 19
Część nr: 19
Zadanie 20
Część nr: 20
Zadanie 21
Część nr: 21
Zadanie 22
Część nr: 22
33141100 Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
Zadanie 23
Część nr: 23
33141112 Plastry
Zadanie 24
Część nr: 24
33141121 Szwy chirurgiczne
Zadanie 25
Część nr: 25
Zadanie 26
Część nr: 26
Zadanie 27
Część nr: 27
Zadanie 28
Część nr: 28
Zadanie 29
Część nr: 29
Zadanie 30
Część nr: 30