II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa implantów ortopedycznych, chirurgicznych i osprzętu ortopedycznego dla SPSK nr 1 PUM, ZP-261-19/2022
Referenznummer der Bekanntmachung: ZpP-261-19/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33184100 Chirurgische Implantate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych, chirurgicznych i osprzętu ortopedycznego dla SPSK nr 1 PUM w Szczecinie i Policach
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet Nr 1 - IMPLANTY OSTEOTOMII KOLANOWEJ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33184100 Chirurgische Implantate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet Nr 1 - IMPLANTY OSTEOTOMII KOLANOWEJ. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 2 - PŁYTY DO OSTEOTOMII PISZCZELI I UDA
Los-Nr.: 2
Pakiet Nr 2 - PŁYTY DO OSTEOTOMII PISZCZELI I UDA. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 3 – IMPLANTY DO ARTROSKOPII
Los-Nr.: 3
Pakiet Nr 3 – IMPLANTY DO ARTROSKOPII. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 4 - SYSTEM DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA PRZEDNIEGO
Los-Nr.: 4
Pakiet Nr 4 - SYSTEM DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA PRZEDNIEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 5 - SYSTEM DO NAPRAWY NIESTABILNOŚCI STAWU KOLANOWEGO
Los-Nr.: 5
Pakiet Nr 5 - SYSTEM DO NAPRAWY NIESTABILNOŚCI STAWU KOLANOWEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 6 - SYSTEM REKONSTRUKCJI TKANEK MIĘKKICH
Los-Nr.: 6
Pakiet Nr 6 - SYSTEM REKONSTRUKCJI TKANEK MIĘKKICH. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 7 - IMPLANTY DO REKONSTRUKCJI ACL
Los-Nr.: 7
Pakiet Nr 7 - IMPLANTY DO REKONSTRUKCJI ACL. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 8 – MODULARNY SYSTEM ENDOPROTEZY PORESEKCYJNEJ STAWU RAMIENNEGO
Los-Nr.: 8
Pakiet Nr 8 – MODULARNY SYSTEM ENDOPROTEZY PORESEKCYJNEJ STAWU RAMIENNEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 9 - KLATKI SZYJNE MIĘDZYTRZONOWE
Los-Nr.: 9
Pakiet Nr 9 - KLATKI SZYJNE MIĘDZYTRZONOWE. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 10 - SYSTEM IMPLANTÓW TYTANOWYCH DO ZESPOLEŃ NASADY DALSZEJ KOŚCI PROMIENIOWEJ
Los-Nr.: 10
Pakiet Nr 10 - SYSTEM IMPLANTÓW TYTANOWYCH DO ZESPOLEŃ NASADY DALSZEJ KOŚCI PROMIENIOWEJ. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 11 - ZESTAW CAŁKOWITYCH, PIERWOTNYCH ENDOPROTEZ STAWU KOLANOWEGO
Los-Nr.: 11
Pakiet Nr 11 - ZESTAW CAŁKOWITYCH, PIERWOTNYCH ENDOPROTEZ STAWU KOLANOWEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 12 - ZESTAW DRENÓW DO POMPY ARTROSKOPOWEJ
Los-Nr.: 12
Pakiet Nr 12 - ZESTAW DRENÓW DO POMPY ARTROSKOPOWEJ. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 13 – CEMENTOWE, PIERWOTNE I REWIZYJNE ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO
Los-Nr.: 13
Pakiet Nr 13 – CEMENTOWE, PIERWOTNE I REWIZYJNE ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 14 - MIĘKKA UNIWERSALNA KOTWICA TYPU JUGGERKNOT MINI
Los-Nr.: 14
Pakiet Nr 14 - MIĘKKA UNIWERSALNA KOTWICA TYPU JUGGERKNOT MINI . Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 15 - IMPLANTY DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA NADGARSTKA I RĘKI
Los-Nr.: 15
Pakiet Nr 15 - IMPLANTY DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA NADGARSTKA I RĘKI . Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 16 - ENDOPROTEZA STAWU NADGARSTKOWO-ŚRÓDRĘCZNEGO DWUMOBILNA
Los-Nr.: 16
Pakiet Nr 16 - ENDOPROTEZA STAWU NADGARSTKOWO-ŚRÓDRĘCZNEGO DWUMOBILNA . Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 17 - System całkowitych, bezcementowych endoprotez stawów biodrowych
Los-Nr.: 17
Pakiet Nr 17 - System całkowitych, bezcementowych endoprotez stawów biodrowych . Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 18 – ZESTAW IMPLANTÓW DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO PRZEDNIEGO
Los-Nr.: 18
Pakiet Nr 18 – ZESTAW IMPLANTÓW DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO PRZEDNIEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 19 - ZESTAW IMPLANTOW DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO
Los-Nr.: 19
Pakiet Nr 19 - ZESTAW IMPLANTOW DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 20 - IMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ ŁĄKOTEK
Los-Nr.: 20
Pakiet Nr 20 - IMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ ŁĄKOTEK. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 21 - IMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ OBRĄBKA STAWU RAMIENNEGO
Los-Nr.: 21
Pakiet Nr 21 - IMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ OBRĄBKA STAWU RAMIENNEGO. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 22 - IMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ CHRZĘSTNYCH
Los-Nr.: 22
Pakiet Nr 22 - IMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ CHRZĘSTNYCH. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pakiet Nr 23 - IMPLANTY DO KOREKCJI PALUCHA KOŚLAWEGO U MŁODOCIANYCH
Los-Nr.: 23
Pakiet Nr 24 - GWÓŹDŹ ŚRÓDSZPIKOWY DO ARTODEZY STAWU SKOKOWEGO ORAZ ENDOPROTEZA STAWU SKOKOWEGO
Los-Nr.: 24