II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:Referentni broj: 17-NVV-22/05
II.1.2)Glavna CPV oznaka33600000 Farmaceutski proizvodi
II.1.4)Kratak opis:
Lijekovi - 5. dio, za potrebe Opće bolnice Zadar. Opis se nalazi u specifikaciji predmeta nabave - Troškovniku.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Lijekovi - 5. dio grupa 1
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33600000 Farmaceutski proizvodi
II.2.4)Opis nabave:
Lijekovi - 5. dio grupa 2
Grupa br.: 2
Lijekovi - 5. dio grupa 3
Grupa br.: 3
Lijekovi - 5. dio grupa 4
Grupa br.: 4
Lijekovi - 5. dio grupa 5
Grupa br.: 5
Lijekovi - 5. dio grupa 6
Grupa br.: 6
Lijekovi - 5. dio grupa 7
Grupa br.: 7
Lijekovi - 5. dio grupa 8
Grupa br.: 8
Lijekovi - 5. dio grupa 9
Grupa br.: 9
Lijekovi - 5. dio grupa 10
Grupa br.: 10
Lijekovi - 5. dio grupa 11
Grupa br.: 11
Lijekovi - 5. dio grupa 12
Grupa br.: 12
Lijekovi - 5. dio grupa 13
Grupa br.: 13
Lijekovi - 5. dio grupa 14
Grupa br.: 14
Lijekovi - 5. dio grupa 15
Grupa br.: 15
Lijekovi - 5. dio grupa 16
Grupa br.: 16
Lijekovi - 5. dio grupa 17
Grupa br.: 17
Lijekovi - 5. dio grupa 18
Grupa br.: 18
Lijekovi - 5. dio grupa 19
Grupa br.: 19
Lijekovi - 5. dio grupa 20
Grupa br.: 20
Lijekovi - 5. dio grupa 21
Grupa br.: 21
Lijekovi - 5. dio grupa 22
Grupa br.: 22
Lijekovi - 5. dio grupa 23
Grupa br.: 23
Lijekovi - 5. dio grupa 24
Grupa br.: 24
Lijekovi - 5. dio grupa 25
Grupa br.: 25