Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΑΜΟΛΥΒΔΗΣ)
Αριθμός αναφοράς: 155202
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV09100000 Καύσιμα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 19/2022
Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την προμήθεια:
«ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΑΜΟΛΥΒΔΗΣ (CPV: 09100000-0)»
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ CPV 09134100-8 ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΔΑΠΑΝΗ : 803.787,10€ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ
ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ CPV 09135100-5 ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΔΑΠΑΝΗ : 9.899,19€ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ
ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ CPV 09132100-4 ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΔΑΠΑΝΗ : 15.140,32 € ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV09132100 Αμόλυβδη βενζίνη
09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης
09134100 Πετρέλαιο ντίζελ
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: