Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reagentų ir papildomų priemonių hematologiniams tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkami reagentai ir papildomos priemonės hematologiniams tyrimams atlikti kartu su įrangos, reikalingos tyrimams atlikti, panauda.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkami reagentai ir papildomos priemonės hematologiniams tyrimams atlikti kartu su įrangos, reikalingos tyrimams atlikti, panauda. Hematologiniai tyrimai: bendras kraujo tyrimas su 5 (penkių) dalių leukocitų diferenciacija, iki 720 000 tyrimų.