Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на консумативи, необходими за терминали за продажба на билети към автоматизираната билетна система и автоматична паркинг система за нуждите на ОП „ТАСРУД" и ОП „Общ. паркинги и синя зона"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30197641 Thermografisches Papier
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция №1 „Доставка на билети за билетен принтер „KPM 150“, монтиран в терминали за продажба на билети в превозни средства, към Автоматизираната билетна система“, за нуждите на ОП „Транспорт и автоматизирана система за регулиране на уличното движение" - второстепенен разпоредител с бюджет към Община Варна.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30197641 Thermografisches Papier