Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering en plaatsing tijdelijke onderwijshuisvesting (noodlokalen) gemeente Lansingerland
Referentienummer: U22.00866
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
II.1.4)Korte beschrijving:
Levering incl. plaatsing, verhuur en na afloop van de gebruiksperiodes verwijderen van tijdelijke onderwijshuisvesting (noodlokalen) voor onderwijshuisvesting op 5 locaties met een variërende gebruiksduur
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45000000 Bouwwerkzaamheden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Levering incl. plaatsing, verhuur en na afloop van de gebruiksperiodes verwijderen van noodlokalen voor onderwijshuisvesting op 5 bestaande locaties en 1 nieuwe locatie met een variërende gebruiksduur.