Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém na dodávky v rámci projektu „Ovoce a zelenina do škol“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
adavatel zavádí DNS na dodávky ovoce a zeleniny do škol. Zadavatel uvádí, že jednotlivé druhy požadovaných produktů ovoce a zeleniny do škol, které bude zadavatel v průběhu DNS poptávat od dodavatelů, jsou vymezeny Přílohou č. 1 k nařízení vlády č. 74/2017 Sb. v platném znění. Bližší specifikace dodávek a podmínky dodávek jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, vše uvedeno na profilu zadavatele.