Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa olejów, płynów eksploatacyjnych i smarów do pojazdów służbowych KWP w Bydgoszczy.
Referentienummer: SZPiFP-80-22
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09211100 Motorolie
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa olejów, płynów eksploatacyjnych i smarów do pojazdów służbowych użytkowanych przez jednostki policji woj. kujawsko-pomorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający rodzaje zamawianych produktów, szacunkowe ilości, wielkość opakowań oraz parametry, jakimi muszą odpowiadać oferowane produkty zawarty jest w dokumentach zamówienia (w szczególności w specyfikacji jakościowej zamawianych produktów) dostępnych na stronie internetowej Zamawiającego.