2. Felhívjuk AT-k figyelmét a Kbt. 35.§ és 36.§ (1) bekezdésében, a Kbt. 44. § és 66-67. §-aiban foglaltakra.
5. AK által elkészített KD-t a Kbt. 57.§ szerint ajánlatonként legalább egy AT-nek vagy az ajánlatban megnevezett alvállalkozónak elektronikus úton el kell érnie. A KD (és a regisztrációs lap) teljes terjedelmében, díjmentesen hozzáférhető a felhívás (AF) I.3. pontjában meghatározott weboldalon. A regisztrációst a KD-ban leírt módon kell megtenni érdeklődő gazdasági szereplőknek.