Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup výpočtovej techniky a súvisiacich služieb_2
Referenznummer der Bekanntmachung: TIPOS_Nákup IT_2
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom tejto zákazky je nákup novej, doposiaľ nepoužívanej výpočtovej techniky.
Bližšia špecifikácia je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.