Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Razširitev obstoječe rešitve za požarno pregrado in centralnega sistema upravljanja - FORTINET
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-16565
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32424000 Netzwerkinfrastruktur
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je nakup strojne in programske opreme ter licenc s podaljšano garancijo za razširitev obstoječe rešitve za požarno pregrado in centralnega sistema upravljanja - FORTINET, kot izhaja iz specifikacij.