Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
ZP/62/2021 – Dostawa odczynników do badań genetycznych, sond kompatybilnych z aparatem ddPCR oraz sprzętu laboratoryjnego dla Instytutu „CZMP”
Numer referencyjny: ZP/62/2022
II.1.2)Główny kod CPV33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do badań genetycznych, sond kompatybilnych z aparatem ddPCR oraz sprzętu laboratoryjnego dla Instytutu „CZMP”