Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komposzttelepi darálógép beszerzése 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000941772022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR000941772022
II.1.2)Fő CPV-kód16000000 Mezőgazdasági gépek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Zöldhulladék komposztanyaggá történő átalakítása érdekében nagyteljesítményű gyorsforgású kalapácsos aprítógép beszerzése.
VI. szakasz: Kiegészítő információk