Sprememba javnega naročila/koncesije v njegovem/njenem obdobju
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava, montaža in vzdrževanje angiografskega aparata s C-lokom
Referenčna številka dokumenta: JN 043/RN-17
II.1.2)Glavna koda CPV33111000 Rentgenske naprave
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33100000 Medicinska oprema
50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
II.2.4)Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe:
Dobava, montaža in vzdrževanje angiografskega aparata s C-lokom in : Vzdrževanje opreme brez rentgenske cevi za dobo 6 let po preteku garancijskega roka