A. Wykonawca zobowiązany będzie do odbioru i zagospodarowania następujących odpadów:
2. zmieszanych oraz segregowanych (papier, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metal, szkło, bioodpady) powstałych w placówkach oświatowych Gminy Łużna oraz budynkach będących własnością Gminy Łużna - odpady będą odbierane w workach o poj. 0,12 m3 lub pojemnikach o poj. 0,12 m3 lub 1,1 m3 bezpośrednio z nieruchomości.
Wykonawca zabezpiecza komplet 5 szt. pojemników o poj. 1,1 m3 i wstawia w formie użyczenia w każdej szkole na terenie Gminy Łużna w miejscu uzgodnionym z dyrektorem szkoły.