Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
School JJ-Michel - Opdracht van projectauteur renovatie van het gebouw
Referentienummer: Saint-Gilles-2022_EXTRA_3-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4)Korte beschrijving:
Volledige opdracht van projectontwikkelaar voor de renovatie van het gebouw zoals beschreven in het programma in bijlage bij dit bestek
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Opdracht van projectauteur renovatie van het gebouw