Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!

Există unele erori care afectează modul în care sunt afișate anunțurile din formularele electronice. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă rugăm să consultați pagina noastră dedicată pentru mai multe informații și îndrumări.

Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.

Servicii - 428742-2018

TITitluLuxemburg-Luxemburg: Chafea/2018/Health/10 privind dimensiunea UE a efectelor nocive ale alcoolului - efectuarea intervențiilor rapide pentru reducerea riscului de FAS/FASD (sindromul alcoolismului fetal / spectrul tulburărilor asociate alcoolismului fetal)
NDNumărul de publicare al anunțului428742-2018
PDData de publicare03/10/2018
OJNumărul ediției JO S190
TWOrașul/localitatea achizitoruluiLUXEMBURG
AUDenumirea oficială a achizitoruluiAgenția Executivă pentru Consumatori, Sănătate, Agricultură și Alimente (CHAFEA), Health and Food Safety Unit
OLLimba originalăEN
CYȚara achizitoruluiLU
AATip de achizitor5 - Instituţie/agenţie europeană sau organizaţie internaţională
HAInstituție/agenție UEAgenții
DSDocument trimis28/09/2018
DTTermenul-limită pentru depunere07/11/2018
NCTip de contract4 - Servicii
PRTip de procedură1 - licitaţie deschisă
TDTip de anunț2 - Informaţii suplimentare
RPRegulament3 - Instituţie/agenţie europeană sau organizaţie internaţională
TYTip de ofertă1 - Prezentare ofertă pentru toate loturile
ACCriterii de atribuire2 - Oferta cea mai avantajoasă din punct de vedere economic
PCVocabularul comun privind achizițiile publice (CPV)15910000 - Băuturi alcoolice distilate
RCLocul de executare (cod NUTS)00
IAAdresă de internet (URL)http://ec.europa.eu/chafea/
DITemei juridicDirectiva privind achizițiile publice 2014/24/UE