Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Obsługa i konserwacja agregatów chłodniczych o mocy 3 MW zabudowanych na poz. 838m, chłodnic wyparnych wody zabudowanych na poz. 823m oraz urządzeń chłodniczych lokalnych w JSW S.A. KWK „Borynia–Zofió.
Numer referencyjny: 63/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Obsługa i konserwacja agregatów chłodniczych o mocy 3 MW zabudowanych na poz. 838 m, chłodnic wyparnych wody zabudowanych na poz. 823 m oraz urządzeń chłodniczych lokalnych w JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „Borynia”.
Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od 02.01.2017 r. W sytuacji przedłużenia się procedury przetargowej poza wskazany termin rozpoczęcia wykonywania zamówienia, tj. 02.01.2017 r., 36-cio miesięczny termin wykonywania zamówienia rozpocznie się w dniu udzielenia zamówienia (zawarcia umowy).