Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa strzemion kabłąkowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy materiałowej 288-2)
Nuorodos numeris: 701802710
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa strzemion kabłąkowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy materiałowej 288-2).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie 2 strzemiona kabłąkowe do łączenia elementów obudowy o profilu V29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych.
2.1 Strzemię kabłąkowe V-32/36 dolne o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w ilości 70 521 szt.
2.2 Strzemię kabłąkowe V-32/36 górne o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w ilości 64 214 szt.
2.3 Strzemię kabłąkowe V-32/36 środkowe o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w ilości 5 483 szt.