II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájékoztató KM22 - 2022. IV. negyedév
Hivatkozási szám: EKR001611812021
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Keretmegállapodás kommunikációs feladatok ellátására a Nemzeti Kommunikációs Hivatal jogállásáról és a kormányzati kommunikációs beszerzésekről szóló 162/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet 2. § (1) bekezdés a)-g) pontjában meghatározott érintett szervezetek számára”- A keretmegállapodás alapján 2022. IV. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
600/KM22/Grafikai tervezés, gyártás, OKPI
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79960000 Fényképészeti és járulékos szolgáltatások
92100000 Mozifilmmel és videofilmmel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „E-learning képzési anyagok grafikai tervezése, gyártása az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 23 622 047,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonhárommillió-hatszázhuszonkettőezer-negyvenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 7 086 614,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-nyolcvanhatezer-hatszáztizennégy forint + általános forgalmi adó opció.
672/2022/Várkapitányság/Komplex kommunikáció
Rész száma: 2
79300000 Gazdasági és piackutatás; közvéleménykutatás és statisztika
79310000 Piackutatási szolgáltatások
79320000 Közvélemény-kutatási szolgáltatások
79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92200000 Rádióval és televízióval kapcsolatos szolgáltatások
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Budavári Palotanegyed turisztikai és kulturális programjainak népszerűsítéséhez kapcsolódóan a Várkapitányság Nonprofit Zrt. számára, 2022-2023”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 812 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcszáztizenkettőmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 243 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszáznegyvenhárommillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
II.2.2)További CPV-kód(ok)79300000 Gazdasági és piackutatás; közvéleménykutatás és statisztika
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 27., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 35.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 3 417 322 835,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommilliárd-négyszáztizenhétmillió-háromszázhuszonkettőezer-nyolcszázharmincöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 025 196 851,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-huszonötmillió-százkilencvenhatezer-nyolcszázötvenegy + általános forgalmi adó opció.
707/2022/ÉMI/Kommunikáció és rendezvényszervezés
Rész száma: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. részére, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 89 839 500,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcvankilencmillió-nyolcszázharminckilencezer-ötszáz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 26 951 850,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonhatmillió-kilencszázötvenegyezer-nyolcszázötven + általános forgalmi adó opció.
674/2022/ÁKK/Komplex kommunikációs feladatok
Rész száma: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Állampapírok értékesítését támogató komplex kommunikációs feladatok ellátása az Államadósság Kezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 939 370 079,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-kilencszázharminckilencmillió-háromszázhetvenezer-hetvenkilenc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 581 811 024,- Ft + Áfa, azaz nettó ötszáznyolcvanegymillió-nyolcszáztizenegyezer-huszonnégy forint + általános forgalmi adó opció.
641/2022/Komplex kommunikáció, ME
Rész száma: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Miniszterelnökség számára (2022)”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 204 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszáznégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 61 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatvanegymillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
570/22/Kommunikáció és médiaügynökség, NAV-KÖFOP
Rész száma: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi és médiaügynökségi feladatok ellátása KÖFOP projekthez kapcsolódóan a Nemzeti Adó- és Vámhivatal részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 996 478,- Ft + Áfa, azaz nettó húszmillió-kilencszázkilencvenhatezer-négyszázhetvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 298 943,- Ft + Áfa, azaz nettó hatmillió-kettőszázkilencvennyolcezer-kilencszáznegyvenhárom + általános forgalmi adó opció.
464//2022//MÁV//médiavásárlás, kommunikációs fel.
Rész száma: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Toborzó kampányok kommunikációs és médiaügynökségi feladatainak ellátása a MÁV Zrt. számára, 2023-2024”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 60 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatvanmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 18 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizennyolcmillió forint + általános forgalmi adó opció.
533/22 Komplex kommunikációs és médiaügynökség NÖF
Rész száma: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a NÖF Nemzeti Örökségvédelemi Fejlesztési Nonprofit Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 30 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencmillió + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 28., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 36.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 259 842 520,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-kettőszázötvenkilencmillió-nyolcszáznegyvenkettőezer-ötszázhúsz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 377 952 756,- Ft + Áfa, azaz nettó Háromszázhetvenhétmillió-kilencszázötvenkettőezer-hétszázötvenhat + általános forgalmi adó opció.
715/2022/HM/Toborzókampány kommunikációs feladatai
Rész száma: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Toborzókampányhoz kapcsolódó komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Honvédelmi Minisztérium részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 450 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.
690/2022/EKKE/Gyártási és kommunikációs feladatok
Rész száma: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Gyártási és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 6 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Médiaügynökségi feladatok, Operett, 2022-24
Rész száma: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatok ellátása a Budapesti Operettszínház részére, 2022-2024.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 120 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszázhúszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 36 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 29., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 37.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 11 811 023 622,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenegymilliárd-nyolcszáztizenegymillió-huszonháromezer-hatszázhuszonkettő forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 543 307 087,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommilliárd-ötszáznegyvenhárommillió-háromszázhétezer-nyolcvanhét forint + általános forgalmi adó opció.
804/2022/MK/Komplex stratégia 7.
Rész száma: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex stratégiai kommunikációs feladatok ellátása a Miniszterelnöki Kabinetiroda részére 7.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 113 385 827,- Ft + Áfa, azaz nettó Száztizenhárommillió-háromszáznyolcvanötezer-nyolcszázhuszonhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 34 015 748,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincnégymillió-tizenötezer-hétszáznegyvennyolc forint + általános forgalmi adó opció.
661/2023/MÁV/Komplex kommunikáció
Rész száma: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása a MÁV Zrt. részére, 2023.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 340 0000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszáznegyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg
30%-a, nettó 102 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszázkettőmillió forint + általános forgalmi adó opció.
750/2022/IM/Kommunikációs ügynökségi feladatok
Rész száma: 17
II.2.2)További CPV-kód(ok)79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az áldozatsegítés rendszerének fejlesztésével kapcsolatban az Igazságügyi Minisztérium számára, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 23 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonhárommillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 900 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatmillió-kilencszázezer + általános forgalmi adó opció.