Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het betreft het schoonmaakonderhoud, specialistische reiniging en vuilafvoer op treinstations in Nederland verdeeld over Perceel 1 Noord en Perceel 2 Zuid.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De dienstverlening betreft het schoonhouden van de transfergebieden van 261 treinstations in Perceel 1 Noord. De dienstverlening op de stations en optioneel toekomstige objecten en/of uitbreidingen bestaat uit: dagelijkse en periodieke schoonmaak, specialistische reiniging, vuilafvoer naar de milieu straat, vuil ophalen bij de winkels en het wegpersen van het vuil in perscontainers, reinigen toiletten en het leveren van sanitaire supplies, glasbewassing van onder andere abri’s, wachtruimten, gevelglas en commerciële ruimten, verwijderen van bekladding en uitvoeren benodigde herstelwerkzaamheden, storingsherstel (reiniging).
In Perceel Noord (regio Randstad Noord en regio Noord Oost) zijn 261 treinstations, verdeeld over de provincies Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, een gedeelte van Gelderland, Utrecht, Noord Holland, Flevoland en een gedeelte in Limburg.
Perceel 1 Noord bevat een geraamde waarde per contractjaar van circa 11,8 miljoen Euro tot 14,3 miljoen Euro per contractjaar.
De Maximale waarde van de Opdracht betreft de geraamde waarde van alle voor de duur van deze Raamovereenkomst voorgenomen werkzaamheden inclusief onder andere doch niet uitsluitend meerwerk en indexatie.
Dit betreft een totale maximale waarde voor de duur van de Raamovereenkomst van 196 miljoen Euro voor Perceel 1 Noord.
Voorbehoud: Aan deze bovenstaande gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
De dienstverlening betreft het schoonhouden van de transfergebieden van 138 treinstations in Perceel 2 Zuid. De dienstverlening op de stations en optioneel toekomstige objecten en/of uitbreidingen bestaat uit: dagelijkse en periodieke schoonmaak, specialistische reiniging, vuilafvoer naar de milieu straat, vuil ophalen bij de winkels en het wegpersen van het vuil in perscontainers, reinigen toiletten en het leveren van sanitaire supplies, glasbewassing van onder andere abri’s, wachtruimten, gevelglas en commerciële ruimten, verwijderen van bekladding en uitvoeren benodigde herstelwerkzaamheden, storingsherstel (reiniging).
In Perceel Zuid (regio Randstad Zuid en regio Zuid) zijn 138 treinstations, verdeeld over de provincies: Noord-Brabant, Zeeland, Zuid Holland en een gedeelte van Limburg en Gelderland.
Perceel 2 Zuid bevat een geraamde waarde per contractjaar van circa 7,8 miljoen Euro tot 9,5 miljoen Euro per contractjaar.
Dit betreft een totale Maximale waarde voor de duur van de Raamovereenkomst van 131 miljoen Euro voor Perceel 2 Zuid.