Services - 429589-2021
Slovensko-Bratislava: Požičiavanie autobusov a autokarov s vodičom
2021/S 163-429589
Korigendum
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Služby
(Dodatok k Úradnému vestníku Európskej únie, 2021/S 107-281302)
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zabezpečenie autobusu na vodíkový pohon s obsluhou / s vodičom
Referenčné číslo: NL032021
II.1.2)Hlavný kód CPV
60172000 Požičiavanie autobusov a autokarov s vodičom - CB44
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je zabezpečenie autobusu na vodíkový pohon, bližšie špecifikovaného v súťažných podkladoch v
opise predmetu zákazky. Autobus bude využívaný v rámci národného projektu Žiť energiou (ďalej len NP ŽE),
implementovaného Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou, na účely statickej a dynamickej prezentácie
bezemisných hromadných dopravných prostriedkov, autobusov, a prezentovať ich možnosti využitia v hromadnej
doprave pre širokú a odbornú verejnosť na rôznych podujatiach organizovaných v rámci NP ŽE. Pre účely prezentácie
vyššie uvedených aktivít, verejný obstarávateľ bude akceptovať ponuku autobusu, ktorý bude určený buď na dopravu v
meste, ako napríklad mestský autobus, alebo určený na dopravu v okolí miest, ako napríklad prímestský autobus, alebo
autobus určený na diaľkovú dopravu cestujúcich.