Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo ir priežiūros paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90910000 Valymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkančioji organizacija numato įsigyti vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo ir priežiūros paslaugas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90910000 Valymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo ir priežiūros paslaugas. Detalus perkamo objekto apibūdinimas (reikalavimai paslaugų teikimui, paslaugų apimtys, teikimo terminai ir kitos pirkimo sąlygos) pateiktas pirkimo dokumentuose.