We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 430044-2019
Česko-Brno: Elektrická energie
2019/S 177-430044
Předběžné oznámení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávky elektrické energie
II.1.2)Hlavní kód CPV
09310000 Elektrická energie
II.1.4)Stručný popis:
Toto zveřejnění je výzvou k účasti na předběžné tržní konzultaci (PTK) podle § 33 zákona.
Zadavatel v současné době odebírá elektrickou energii na základě platné stávající smlouvy, která byla uzavřena na základě realizovaného zadávacího řízení v souladu s aktuálně platným zákonem. Zadavatel se jako veřejný zadavatel musí chovat s péčí řádného hospodáře, a proto potřebuje ověřit, že podmínky, za kterých elektrickou energii odebírá, jsou adekvátní situaci na trhu. K tomuto účelu realizuje zadavatel PTK, jejíž výsledky budou ověřovat ceny elektrické energie aktuálně dosažitelné na trhu, případně budou sloužit k přípravě zadávací dokumentace pro zadání veřejné zakázky na dodávku elektrické energie.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
71330000 Různé technické služby
II.2.4)Popis zakázky:
Za účelem ověření cen na trhu, případně za účelem přípravy zadávací dokumentace pro nové zadávací řízení, realizuje zadavatel tuto PTK. Aby zpracování nabídky v PTK bylo pro dodavatele minimálně zatěžující, zpracoval zadavatel tabulku „Informace v rámci PTK“, která je součástí zadávací dokumentace pro PTK, a slouží současně pro vlastní zpracování nabídky v PTK jednoduchým vyplněním údajů v tabulce. Zadávací dokumentace je neomezeně dostupná na profilu zadavatele (URL).