II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Bolnički kreveti i instrumentarij
Referentni broj: E-VV-15/19
II.1.2)Glavna CPV oznaka33100000 Medicinske naprave
II.1.4)Kratak opis:
Bolnički kreveti i instrumentarij.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 686 700.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Bolnički krevet s madracem, noćnim ormarićem i stalkom za hranjenje za ortopediju – 10 kom
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33192120 Bolnički kreveti
II.2.4)Opis nabave:
Bolnički krevet s madracem, noćnim ormarićem i stalkom za hranjenje za ortopediju.
Transportna ležeća kolica za ortopediju, Sjedeća invalidska kolica za OHBP (3 kom), Ležeća kolica za prijevoza pacijenata za OHBP (3 kom)
Grupa br.: 2
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33193000 Vozila za invalide, invalidska kolica i pripadajuće naprave
Transportna ležeća kolica za ortopediju, Sjedeća invalidska kolica za OHBP (3 kom), Ležeća kolica za prijevoz pacijenata za OHBP (3 kom).
Krevet multifunkcijski veliki za opekline (3 kom) i Krevet multifunkcijski dječji za opekline (3 kom)
Grupa br.: 3
Bolesnički kreveti standardni (10 kom) i Dječji krevetići standardni (10 kom)
Grupa br.: 4
Bolesnički kreveti standardni (10 kom) i Dječji krevetići standardni (10 kom).
Lift za podizanje ležećih nepokretnih pacijenata za kupanje i premještanje
Grupa br.: 5
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33100000 Medicinske naprave
Lift za podizanje ležećih nepokretnih pacijenata za kupanje i premještanje.
Instrumentarij za kiruršku operaciju
Grupa br.: 6
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33169000 Kirurški instrumenti
Instrumentarij za kiruršku operaciju.
Instrumentariji za ginekologiju, za opekline, dječji uretroskopi, microline laparoskopski instrumenti
Grupa br.: 7
Instrumentariji za ginekologiju, za opekline, dječji uretroskopi, microline laparoskopski instrumenti.
Osnovni instrumentarij za ortopediju
Grupa br.: 8
Osnovni instrumentarij za ortopediju.