Dienstleistungen - 430225-2022
Polska-Zielona Góra: Usługi leśnictwa
2022/S 150-430225
Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Zielona Góra w roku 2022" - PAKIET IVB
Numer referencyjny: S.270.27.2021
II.1.2)Główny kod CPV
77200000 Usługi leśnictwa
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet IVB–Usługi z zakresu gospodarki leśnej–zagosp. lasu i pozyskanie drewna na terenie l. Wilkanowo i Ochla
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45000000 Roboty budowlane
45340000 Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45342000 Wznoszenie ogrodzeń
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211600 Sadzenie drzew
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231600 Usługi zalesiania
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Zielona Góra w roku 2022.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ.