You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
DEK-1145 DE MK okt. szolg. repülőmérnöki szak
Hivatkozási szám: EKR001117912022
II.1.2)Fő CPV-kód
80650000 Repülőgépekkel, rakétákkal és űrhajókkal kapcsolatos képzés és szimulációs gyakorlat
II.1.4)Rövid meghatározás:
DEK-1145 DE MK-n megvalósuló elméleti és gyakorlati oktatási szolgáltatás beszerzése (repülőmérnöki szak)
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A nyertes Ajánlattevő - az Ajánlatkérő eltérő oktatási félévre és hallgatói létszámra vonatkozó konkrét megrendelései alapján - az Ajánlatkérő által meghatározottak szerint a Debreceni Egyetem Műszaki Karon megvalósuló repülőmérnöki (Professional Pilot) (angol nyelven) nappali alapképzésben elméleti és gyakorlati oktatási feladatokat meghatározott keretmennyiség erejéig ellátja.
Keretmennyiség: a szerződés maximálisan 60 fő/félév évfolyamonként, összesen 1680 fő/48 hónap.
További részletek a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírásban és keretmegállapodás tervezetben.
Opciók ismertetése: Ajánlatkérő a keretmegállapodás időtartama alatt, egyéni döntése alapján jogosult az Ajánlati felhívás II.2.4) pontjában megadott alapmennyiségen túl maximum +420 fő mennyiségi opció lehívására. Az opcionális mennyiség lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget, így a le nem hívott opcionális mennyiség Ajánlatkérővel szemben kárként nem érvényesíthető.