Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kombineeritud survepesuauto ostmine (kordushange)
Referenznummer der Bekanntmachung: 252986
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144520 Abwassertankwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankelepingu esemeks on hanke alusdokumentides kirjeldatud varustusega uue kombineeritud survepesuauto ostmine (edaspidi sõiduk) ning garantiiaegsete hooldus- ja remonttööde tellimine koos tööde teostamiseks vajalike varuosade ostmisega.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34144520 Abwassertankwagen
50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: