Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на врати и дограма в обособени позиции за нуждите на предприятие „Язовири и каскади“, реф. № 22ИП-Х60А042
Референтен номер: 22ИП-Х60А042
II.1.2)Основен CPV код44221000 Прозорци, врати и свързани с тях изделия
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка и монтаж на врати и дограма в обособени позиции за нуждите на предприятие „Язовири и каскади“ както следва:
Обособена позиция № 1: „Доставка и монтаж на дограма в ремонтна работилница на, язовирен район „Искър“;
Обособена позиция № 2: „Доставка на дограма за склад за опасни химични вещества и смеси (ОХВС) – без монтаж, в язовирен район „Чаира“;
Обособена позиция № 3: „Доставка и монтаж на дограма в жилищен блок „Чаира“, язовирен район „Чаира“;
Обособена позиция № 4: „Доставка и монтаж на дограма за производствено хале в производствена база към управление на предприятие „Язовири и каскади“;
Обособена позиция № 5: „Доставка и монтаж на секционна гаражна врата, язовирен район „Въча“;
Обособена позиция № 6: „Доставка и монтаж на дограма за административна сграда, ремонтна база „Батак“.
Количествата са съгласно техническата спецификация за съответната обособена позиция.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 173 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на дограма в ремонтна работилница на, язовирен район „Искър“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове44221000 Прозорци, врати и свързани с тях изделия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на алуминиева и PVC дограма за ремонтните работилници и складови помещения в „Сграда ремонтна работилница“ с количества, съгласно техническата спецификация.
„Доставка на дограма за склад за опасни химични вещества и смеси (ОХВС) – без монтаж, в язовирен район „Чаира“
Обособена позиция №: 2
Доставка на дограма за склад за опасни химични вещества и смеси (ОХВС) – без монтаж, в язовирен район „Чаира“ с количества, съгласно техническата спецификация.
„Доставка и монтаж на дограма в жилищен блок „Чаира“, язовирен район „Чаира“
Обособена позиция №: 3
Доставка и монтаж на дограма в жилищен блок „Чаира“, язовирен район „Чаира“ с количества, съгласно техническата спецификация.
„Доставка и монтаж на дограма за производствено хале в производствена база към управление на предприятие „Язовири и каскади“
Обособена позиция №: 4
Доставка и монтаж на дограма за производствено хале в производствена база към управление на предприятие „Язовири и каскади“ с количества, съгласно техническата спецификация.
„Доставка и монтаж на секционна гаражна врата, язовирен район „Въча“
Обособена позиция №: 5
Доставка и монтаж на секционна гаражна врата, язовирен район „Въча“ с количества, съгласно техническата спецификация.
„Доставка и монтаж на дограма за административна сграда, ремонтна база „Батак“
Обособена позиция №: 6
Доставка и монтаж на дограма за административна сграда, ремонтна база „Батак“ с количества, съгласно техническата спецификация.