Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering UCS blades en onderhoud UCS configuratie
Reference number: 280238
II.1.2)Main CPV code30200000 Computer equipment and supplies
II.1.4)Short description:
De aan te besteden Opdracht Serverblades Converged Infrastructure bestaat uit
i. Het leveren van serverblades voor de Converged Infrastructure, inclusief support en installatie, passend binnen de huidige architectuur van de gemeente Gouda.
ii. Het onderhoud van de te leveren serverblades en het bestaande UCS-onderdelen:
a. 6x chassis Cisco UCS 5108 AC2 (Cisco AC Blade Server Chassis, 6U with Eight Blade Server Slots). Inclusief Fan’s en Powersupplies
b. 4x Fabric Interconnect Cisco UCS 6332 (Cisco UCS 32X40G Port 1RU Fabric Interconnect)
De huidige bladeservers blijven eigendom van de gemeente Gouda.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Zie aanbestedingsleidraad