Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup zespołu urządzeń do układania kabli SN metodą płużenia bezwibracyjnego wraz z niezbędnym osprzętem
Referenznummer der Bekanntmachung: POST/DYS/OR/OZ/13872/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43316000 Kabelverlegemaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zestaw urządzeń do układania kabli SN metodą płużenia bezwibracyjnego składający się z pojazdu, na którym zbudowany jest specjalny pług przy pomocy którego układane są kable średniego napięcia oraz wciągarki, która ciągnie pług.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zestaw urządzeń do układania kabli SN metodą płużenia bezwibracyjnego składający się z pojazdu, na którym zbudowany jest specjalny pług przy pomocy którego układane są kable średniego napięcia oraz wciągarki, która ciągnie pług. Wciągarka .musi mieć możliwość poruszania się w trudnym (bagnistym) terenie (np. poprzez wyposażenie w gumowe gąsienice z niewielkim naciskiem na podłoże). Maszyna z pługiem również powinna poruszać się po terenie bagiennym (np. po zastosowaniu specjalnych nakładek/płóz na koła). Przewidywany sposób transportu pługa – na dedykowanej przyczepie niskopodwoziowej. Zamówienie składa się z urządzeń: 1. pług ciągniony do bezwykopowego układania kabli średniego napięcia. 2. wciągarka pługa do układania kabli SN. 3. przyczepa niskopodłogowa do transportu pługa.