Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Fase 3 serviceplatform -80 vriezers
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39711124 Industriële diepvriezers
II.1.4)Korte beschrijving:
De focus in deze marktconsultatie ligt op de mogelijkheden en oplossingen die de markt kan aanbieden om onze 56 vriezers uit te breiden, met in totaal 52.360 l aan -80 capaciteit waarbij wordt voldaan aan de duurzaamheidseisen en waarbij de oplossing past binnen de beschikbare afmetingen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
52.360 L aan -80 capaciteit