Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
NAPRAWA ZESTAWÓW KOŁOWYCH WRAZ Z WYMIANĄ KÓŁ MONOBLOKOWYCH
Numéro de référence: PZP1.240.1782.2021
II.1.2)Code CPV principal50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest naprawa zestawów kołowych wraz z wymianą kół monoblokowych.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna naprawa zestawów kołowych wraz z wymianą kół monoblokowych przeznaczonych do pojazdów serii: SA103, SA132,SA133,SA134,SA139.