Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izvajanje obratovalnega monitoring emisij snovi v zrak in kakovosti zunanjega zraka
Referenčna številka dokumenta: JN-13711 (JPE-VOD-OK-81/22)
II.1.2)Glavna koda CPV90700000 Okoljske storitve
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV90700000 Okoljske storitve
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeCena