Fournitures - 43091-2022
Polska-Lubliniec: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
2022/S 018-043091
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzedaż wraz z dostawą mięsa i wędlin.
Numer referencyjny: DPS.DAG.273.05.2021.PM
II.1.2)Główny kod CPV
15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
II.1.4)Krótki opis:
Sprzedaż wraz z dostawą mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej, ul. Kochcicka 14, 42-700 Lubliniec.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
15110000 Mięso
15130000 Produkty mięsne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: SPRZEDAŻ WRAZ Z DOSTAWĄ MIĘSA I WĘDLIN.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz oferty zał. nr 2 do SWZ.