Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új, 2 tengelyes szóló autóbuszok beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000874182019
II.1.2)Fő CPV-kód34121000 Buszok és távolsági buszok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Új, 2 tengelyes, szóló autóbuszok beszerzése 2 részben
1. rész Új, elővárosi kivitelű, alacsony belépésű, 2 tengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése
Mennyiség: 178 db
Opció: 17 db
2. rész Új, regionális kivitelű, normál padlós, 2 tengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése
Mennyiség: 61 db
Opció: 6 db
M3 osztályú autóbuszok alatt Ajánlatkérő a 5/1990. (IV.12.) KÖHÉM rendelet alapján több mint 5t megengedett legnagyobb össztömegű autóbuszokat és trolibuszokat érti.
A járműkategória alábontása alatt (M3/II) a 2001/85/EK I. sz. mellékletében rögzítettek szerint „II. osztály”: a főként ülő utasok szállítására kialakított gépjárművek, amelyeken álló utasok is szállíthatók a közlekedőfolyosón, illetve egy akkora területen, amely nem haladja meg a két dupla ülés által elfoglalt helyet.
VI. szakasz: Kiegészítő információk