Avis d'attribution de marché pour des marchés dans le domaine de la défense et de la sécurité
Directive 2009/81/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au marché
A Fővárosi Törvényszék szervezeti egységei elhelyezésére szolgáló épületek élőerős személy-, és vagyonvédelmi feladatai
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 4: Services d'enquête et de sécurité
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: Budapest
Code NUTS HU110 Budapest
II.1.4)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions:
Az Ajánlatkérő szervezeti egységei elhelyezésére szolgáló épületeiben élőerős személy-, és vagyonvédelmi feladatok ellátása az alábbiak szerint:
- élőerős őrzés-védelem
- csomagvizsgáló röntgenberendezés működtetése
- fémkereső kapu működtetése
- kézi fémkereső működtetése
- vagyonvédelmi- jellegű kamerarendszer figyelése
- veszélyhelyzeti tervek működtetése
- felvonók veszélyhelyzeti felügyelete
- vagyonvédelmi, tűzvédelmi támadásjelző rendszerek éjszakai felügyelete
- épületen belüli járőrszolgálat
- robbantással történő fenyegetés kockázatát csökkentő intézkedés megtétele
- rendkívüli eseményekkel (pl. kiemelt tárgyalásokkal) kapcsolatos feladatok ellátása.
A csomagvizsgáló röntgenberendezéseket, a fémkereső kapukat és a kézi fémkeresőket az Ajánlatkérő biztosítja.
Az őrszolgálat ellátásához szükséges személyi felszerelés, egyenruházat biztosítása a nyertes ajánlattevő feladata.
II.1.5)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)79713000 Services de gardiennage
II.2)Valeur totale finale du ou des marché(s)
II.2.1)Valeur totale finale du ou des marché(s)Valeur: 2036034000.00 HUF
Hors TVA