Építési beruházás - 431200-2018
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2018/S 191-431200
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Váll. szerz a KEHOP-2.2.2-15-2016-00118 azonosítószámú proj. keretében, Detk, Ludas, Nagyút (ÉMO16) településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztése
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2016-00118 azonosítószámú projekt keretében, Detk, Ludas, Nagyút (ÉMO16) településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007–2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014–2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2016-00118 azonosítószámú projekt keretében, Detk, Ludas, Nagyút (ÉMO16) településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
A tervek szerint, Detk és Ludas települések szennyvízelvezetését kell megvalósítani, amelyekhez kapcsolódóan az új szennyvíztisztító telep Detk község területén fog megépülni.
Detk település:
Bekötésre tervezett ingatlanok száma: 553 db
Tervezett gyűjtővezeték: DN 200 gravitációs 9588 fm
Házi bekötések gravitációs: 551 db
DN 160 KG PVC: 4687 fm
Nyomott (házi átemelő): 2 db
D 50 KPE: 300 fm
Nyomócsövek: D 90 KPE 2813 fm
Szennyvízátemelők: végátemelő: 1 db
Körzeti (központi) átemelő: 4 db
Kis központi átemelő:2 db
Ludas település:
Bekötésre tervezett ingatlanok száma: 373 db
Tervezett gyűjtővezeték DN 200 gravitációs 6630 fm
Házi bekötések gravitációs: 373 db
DN 160 KG PVC: 3537 fm
Nyomócsövek: D 90 KPE 6153 fm
Szennyvízátemelők:
Végátemelő: 1 db
Körzeti (központi) átemelő: 3 db
Kis központi átemelő: 3 db
Új szennyvíztisztító telep (Detk, Ludas):
Tervezett biológiai terhelés 2053 LE
Tervezett hidraulikai kapacitás: 190 m³/d
A tervek szerint, Nagyút település szennyvízelvezetését kell megvalósítani. A szennyvízelvezető rendszer a káli meglévő szennyvíztisztító telephez fog kapcsolódni, amely szabad kapacitással rendelkezik. Telepbővítésre, rekonstrukcióra nincs szükség.
Nagyút település:
Bekötésre tervezett ingatlanok száma: 341 db
Tervezett gyűjtővezeték DN 200 gravitációs 6243,20 fm
Tervezett szállító vezeték DN 200 gravitációs 775,40 fm
Házi bekötések gravitációs: 341 db
DN 160 KG PVC: 3500 fm
Nyomócsövek: D 90 KPE 6446,63 fm
Nyertes ajánlattevő feladatát képezik továbbá különösen:
1. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomhoz a kiviteli szintű tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
A nyertes ajánlattevő feladatát képezi, hogy az indikatív jelleggel rendelkezésre bocsátott tervekben foglaltak figyelembe vételével a kivitelezéshez és az üzemeltetéshez szükséges minden további tervet (építéstechnológiai, gyártmány és részlettervet), tervrajzot és dokumentációt, indikatív tervtől eltérő engedélyezési terveket, kiviteli terveket, próbaüzemi terveket, megvalósulási terveket, üzemeltetési és karbantartási utasításokat teljes körűen elkészítsen, a kivitelezést megvalósítsa a hatóság által előírt idejű próbaüzemmel, sikeres üzembe helyezési eljárás lefolytatásával együtt. A nyertes ajánlattevő teljes körű felelősséggel tartozik az általa készített dokumentumokban és tervekben foglaltak helyességéért és a vonatkozó szabványokban, jogszabályokban és egyéb előírásokban foglaltak betartásáért.
Folytatás: VI.3)