Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
(PU-9744/22) [ITP22] Traktoriai (ratiniai) su papildoma įranga
II.1.2)Main CPV code16700000 Tractors
II.1.4)Short description:
Nauji traktoriai (ratiniai) su papildoma įranga.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 4
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 4
II.2)Description
II.2.1)Title:
Naujas traktorius su papildoma įranga (šlaitinė žoliapjovė (dvipusė), kelkraščių žoliapjovė (dvipusė), tikslaus stulpelių apipjovimo žoliapjovė (dvipusė), sniego valytuvas), (2 komplektai)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)16700000 Tractors
II.2.4)Description of the procurement:
Naujas traktorius su papildoma įranga (kelkraščių žoliapjovė, šlaitinė žoliapjovė, sniego valytuvas), (15 komplektų)
Lot No: 2
Naujas traktorius su papildoma įranga (kelkraščių žoliapjovė, šlaitinė žoliapjovė, sniego valytuvas, šlavimo įrenginys), (1 komplektas).
Lot No: 3
Naujas traktorius (ratinis) su papildoma įranga.
Naudotas traktorius, skirtas kelių statybai ir priežiūrai žiemos ir vasaros sezonais - (1 komplektas
Lot No: 4
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Quality criterion - Name: nustatyti pirkimo dokumentuose / Weighting: 30
Price - Weighting: 70