Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1
Numer referencyjny: 701903573
II.1.2)Główny kod CPV18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1 wg asortymentu i w ilości określonych w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.