Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Leer- en opleidingsactiviteiten voor arbeidsinspecteurs
Referentienummer: ELA/2021/OP/05
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie80500000 Opleidingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Openbare aanbestedingsprocedure voor het sluiten van een overeenkomst voor de ontwikkeling van de inhoud en het verstrekken van opleidings- en leeractiviteiten die met name gericht zijn op de verbetering van de operationele capaciteit van nationale controle-instanties en de implementatie van wederzijdse leerprojecten die gericht zijn op de bevordering van de uitwisseling, verspreiding en toepassing van goede praktijken en kennis die relevant zijn voor de organisatie en de uitvoering van grensoverschrijdende gezamenlijke en gecoördineerde inspecties op het gebied van arbeidsmobiliteit.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 145 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare aanbestedingsprocedure voor het sluiten van een rechtstreekse dienstenovereenkomst voor de verlening van gespecialiseerde leer- en opleidingsdiensten voor arbeids- en sociale-zekerheidsinspecteurs van bevoegde nationale autoriteiten die verantwoordelijk zijn voor de handhaving van de regels inzake arbeidsmobiliteit en sociale zekerheid.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Szkolenia teoretyczne i praktyczne dla inspektorów pracy
Numer referencyjny: ELA/2021/OP/05
II.1.2)Główny kod CPV80500000 Usługi szkoleniowe
II.1.4)Krótki opis:
Otwarta procedura przetargowa mająca na celu zawarcie umowy o opracowanie treści i przeprowadzenie działań szkoleniowych oraz edukacyjnych mających na celu w szczególności poprawę zdolności operacyjnej krajowych organów kontrolnych oraz realizację projektów w zakresie wzajemnego uczenia się, koncentrujących się na promowaniu wymiany, rozpowszechniania i stosowania dobrych praktyk i wiedzy, istotnych dla organizacji i przeprowadzania wspólnych transgranicznych i uzgodnionych inspekcji w dziedzinie mobilności pracowników.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 145 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Otwarte postępowanie o udzielenie zamówienia służące zawarciu bezpośredniej umowy o świadczenie specjalistycznych usług edukacyjnych i szkoleniowych na rzecz inspektorów pracy i bezpieczeństwa socjalnego właściwych organów krajowych odpowiedzialnych za egzekwowanie przepisów dotyczących mobilności zawodowej i zabezpieczenia społecznego.