Prekės - 432238-2019
Lenkija-Katowice: Vamzdžiai
2019/S 177-432238
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
(Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priedas, 2019/S 167-409697)
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice - Wesoła nr gr. 272-7 w trybie przetargu nieograniczonego
Nuorodos numeris: 601902664/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44163100 Vamzdžiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zmówienia (postępowania przetargowego) jest dostawa rur stalowych szybkozłącznych do budowy rurociągu klimatyzacji w wyrobiskach górniczych w obudowie łukowej typu: Łp Oddziału KWK Mysłowice - Wesoła należącego do Polskiej Grupy Górniczej S.A. w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 601902664/01
II.1.2)Główny kod CPV44163100 Rury
II.1.4)Krótki opis: