Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge prevođenja na njemački jezik
Referentni broj: TRA/DE/2019
II.1.2)Glavna CPV oznaka79530000 Usluge prevođenja
II.1.4)Kratak opis:
Europski parlament djeluje kao javni naručitelj u ime Europskog revizorskog suda, Europskog gospodarskog i socijalnog odbora i Europskog odbora regija odlučio je izdati ovaj poziv na dostavu ponuda radi sklapanja okvirnih ugovora za nabavu usluga prevođenja jednojezičnih i višejezičnih dokumenata na izvornom jeziku s engleskog ili francuskog ili talijanskog ili španjolskog na njemački jezik.
Ovaj okvirni ugovor stupa na snagu 1.1.2020. na datum kad ga potpiše zadnja ugovorna strana i njegovo trajanje je do kraja 2020. godine. Najdulje razdoblje trajanja okvirnog ugovora iznosi 5 godina.
Potpisivanje okvirnog ugovora ne predstavlja obvezu eksternalizacije zadataka prevođenja na osnovu tog ugovora.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Procijenjeni maksimalni broj standardnih stranica za prevođenje godišnje (van ugovorno obvezujuće)
Europski parlament 40 000
Europski revizorski sud 2 500
Europskog gospodarskog i socijalnog odbora 4 000
Europski odbor regija 2 500