Dėl klaidos programoje, „eForms“ skelbimuose netinkamai rodomi URL. Stengiamės pašalinti šią problemą. Kol kas siūlome nutrinti kablelį (ar bet kokį kitą specialų ženklą), įrašytą URL pabaigoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Paslaugos - 432726-2022
Lenkija-Krokuva: Atliekų rinkimo paslaugos
2022/S 151-432726
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Świadczenie usług wywozu nieczystości stałych z obiektów Policji woj. małopolskiego
Nuorodos numeris: ZP.86.2022
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Świadczenie usług wywozu nieczystości stałych z obiektów Policji woj. małopolskiego dot: KP Ciężkowice, ul. Krynicka 31
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: