Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2018 roku (nr grupy 295-27-17)
Reference number: 511800166
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do obudów ścianowych typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2018 roku.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement:
SIŁOWNIK STROPNICY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Title:
SIŁOWNIK OSŁONY CZOŁA ŚCIANY
Lot No: 2
SIŁOWNIK OSŁONY CZOŁA ŚCIANY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
SIŁOWNIK UKŁADÓW STABILIZACJI SEKCJI
Lot No: 3
SIŁOWNIK UKŁADÓW STABILIZACJI SEKCJI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
SIŁOWNIK STABILIZACJI PRZENOŚNIKA
Lot No: 4
SIŁOWNIK STABILIZACJI PRZENOŚNIKA wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
SIŁOWNIK OSŁONY PRZEJŚCIA
Lot No: 5
SIŁOWNIK OSŁONY PRZEJŚCIA wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 6
SIŁOWNIK KOREKCJI OSŁON BOCZNYCH
Lot No: 7
SIŁOWNIK KOREKCJI OSŁON BOCZNYCH wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
PODNOŚNIK HYDRAULICZNY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
PODPORA STROPNICY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
PRZESUWNIK SEKCJI wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
STOJAK DWUTELESKOPOWY wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.