Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 432756-2020
Nederland-Rotterdam: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
2020/S 179-432756
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Inkomensconsulent telefonie Tozo vier fte — cluster W&I
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Inkomensconsulent telefonie Tozo vier fte — cluster W&I.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Inkomensconsulent telefonie Tozo vier fte.